کلاژ گستر ماندگار ، تنها نماینده رسمی و انحصاری شرکت ویکن آلمان در ایران

VA20
VA20
VA20
VA20

چسب قطره ای سیانواکریلات VA 20 ویکن

چسب سیانوآکریلات Cyanoacrylate VA20 مناسب جهت چسباندن انواع لاستیک ، پلاستیک و همچنین دقت بالایی جهت چسباندن قطعات کوچک پلاستیک به فلز را دارد


کاربر گرامی ، جهت اخذ قیمت روز و یا هرگونه اطلاعات دیگر می توانید همین حالا با کارشناسان واحد فروش از طریق خط ویژه به شماره 57671 (021) تماس حاصل نمایید.
(اختیاری)
کد کالا: 12000050
کد سفارش تولید کننده: 12000050

چسب قطره ای سیانواکریلات VA 20 ویکن :

 

چسب قطره ای سیانواکریلات VA 20 ویکن ، از خانواده ی چسب های قطره ای ویکن، چسبی رقیق و با غلظت پایین (mPs> 20) می باشد. این چسب محصولی ایده آل برای چسباندن لاستیک و پلاستیک ها به یکدیگر است. از ویژگی های منحصر به فرد این چسب ، قابلیت خشک شدن سریع آن می باشد و به دلیل داشتن تاییدیه ISEGA از آن می توان در صنایع غذایی استفاده نمود.

راهنمای استفاده از چسب های قطره ای سیانواکریلات 

  • برای حصول اطمینان از انجام درست پروسه چسباندن، سطوح باید تمیز و خشک باشند (برای تمیز کردن سطوح می توانید از اسپری تمیز کننده سطوح ویکن یا اسپری تمیز کننده S ویکن استفاده نمایید)
  • سطوح صیقلی و صاف باید به شکل مکانیکی زبر شوند ، مانند سمباده کاری و یا سند بلاست
  • فاصله بین سطوح بایستی بین ۰٫۰۵ تا ۰٫۲ میلی متر باشد. در غیر این صورت تضمینی برای خشک شدن کامل چسب وجود نخواهد داشت
  • برای چسباندن سطوح بزرگ، چسب باید قطره قطره اعمال شود تا از ایجاد کشش داخلی در چسب جلوگیری شود
  • چسب های قطره ای سیانواکریلات ویکن به صورت کلی مقرون به صرفه هستند به طوری که یک قطره از آنها برای پوشش دادن ۳ تا ۵ سانتی متر مربع کافی است
  • قطعاتی که قصد اتصال آنها را دارید بایستی در هوایی با رطوبت ۴۰ تا ۸۰ درصد به یکدیگر متصل شوند. در شرایط با رطوبت زیر ۴۰ درصد سرعت خشک شدن چسب کاهش یافته یا اصلا خشک نمی شود.