اخبار

حضور در نهمین کنفرانس ملی نیروگاه های برق

نهمین کنفرانس ملی نیروگاه های برق ، تهران در 10 و 11 اردیبهشت ماه سال 1398 در محل باشگاه فرهنگی ، ورزشی غدیر ناجا برگزارگردید و هدف از این کنفرانس ، آشنایی هرچه بیشتر تولیدکنندگان صنعت برق کشور با سایر شرکتهای تامین کننده و تولید کننده قطعات مصرفی و همچنین توانایی های صنعتی داخلی و خارجی در نگهداری و بهره برداری از زیرساخت های تولید صنعت برق بوده است .

شرکت در نمایشگاه بین المللی کشور گرجستان

نمایشگاه Caucasus Build 2019 به منظور معرفی بیشتر محصولات شگفت انگیز شرکت ویکن آلمان با هماهنگی و همکاری kolazhweicon و kolazhGeorgia در کشور گرجستان در تاریخ 11 الی 14 APR سال 2019 میلادی ، برابر با 22 الی 25 فروردین ماه سال 1398 برگزار گردید که پیامدهای آن در بخش توضیحات آمده است .

برگزاری سمینار در استان اصفهان

اجرای سمینار هم اندیشی و معرفی محصولات شرکت ویکن آلمان به همراه کارگاه عملی و پذیرایی و صرف نهار در سالن نسیم هتل آسمان شهرستان اصفهان

نمایشگاه بین المللی تبریز

شرکت در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و قطعات یدکی _ تبریز

برگزاری سمینار در استان خراسان رضوی

پس اجرای سمینار بسیار موفق و پربار در مرکز تربیت مربی و پژوهشهای فنی و حرفه ای استان البرز ، اینک سمینار هم اندیشی و معرفی محصولات شگفت انگیز شرکت ویکن آلمان در استان خراسان رضوی ، شهرستان مشهد . تاریخ برگزاری 7 و 8 اسفندماه 1396

اهداء جوایز ویژه کلاژگسترماندگار

با استعانت از خداوند منان و نیز استقبال بی نظیر شما همراهان گرامی ، جشنواره اهداء جوایز ( عیدانه ) شرکت کلاژگسترماندگار به پایان رسید و نفرات برتر مشخص شدند . لطفا وارد جزئیات خبر شوید .

برگزاری سمینار معرفی محصولات WEICON و کارگاه عملی به همراه اهداء گواهینامه

با افتخار اعلام می نماییم جهت آشنایی هرچه بیشتر شما عزیزان و صنعتگران استان البرز ، سمینار معرفی محصولات WEICON و نیز کارگاه عملی به همراه اعطای گواهینامه ، پذیرایی و صرف نهار را در مورخ1396/11/15 در محل سالن بصیرت مرکز تربیت مربی و پژوهشهای فنی و حرفه ای شهرستان کرج برگزار می نماییم جهت کسب اطلاعات بیشتر با مدیریت آموزش و پژوهش شرکت کلاژگسترماندگار تماس حاصل فرمایید .