درباره کلاژگسترماندگار

شرکت کلاژ گستر ماندگار 

(( بامسئولیت محدود  ))

نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت ویکن آلمان در ایران

 

معرفی محصولات شرکت کلاژ گستر ماندگار

با عرض سلام و احترام

بدینوسیله به استحضار می رساند شرکت کلاژگستر ماندگار در سال 1382 بر پایه تجربیات و اطلاعات منحصر به فرد موسسین آن و بر اساس ایجاد واحد های تامین کننده و مشاور در زمینه کلیه چسب ها، آب بند ها، گریس و روغن، رزین ها و پوشش های صنعتی و قالب سازی تاسیس گردیده است .خط مشی شرکت کلاژ گستر بر پایه ارائه مشاوره فنی، بررسی علمی و یافتن بهترین گزینه های فنی و اقتصادی مورد نیاز شرکت ها، معرفی آن به واحد فنی انجام آزمایشات مختلف در محل مشتری و ارائه اطلاعات لازم به شرکت های درخواست کننده می باشد. در حال حاضر این شرکت با گردآوری نیرو های مجرب کاردان و دوره دیده در زمینه فعالیت خود تبدیل به یکی از بزرگترین و پردانش ترین شرکت های فعال در زمینه چسب گردیده و موفق به اخذ نمایندگی های مختلف خارجی شده است. از جمله این نمایندگی ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  1.  شرکت WEICON آلمان: فعال در زمینه چسب های آناروبیک، رزین های قالب سازی و تعمیراتی، چسب های ساختاری، چسب ها و سیلر های انعطاف پذیر، انواع چسب های تخصصی و فوق صنعتی ، اسپری های تخصصی و همچنین محصولاتی که تاییدیه بهداشتی (NSF) جهت مصرف در صنایع غذایی را دارا می باشند .
  2. شرکت Ritelock کانادا : فعال در زمینه چسب های آناروبیک و قطره ای با قیمت ارزان شرکت های تولیدی نیازمند به هزینه پایین .
  3. شرکت Den Braven هلند: بزگترین شرکت تولید کننده انواع سیلر های انعطاف پذیر پلی اورتان و سیلیکون.
  4. شرکت Petrotechno کانادا: تولید کننده چسب ها و آب بند های سیلیکونی دما بالا ،رزین های سیلیکونی قالب سازی دو جزئی و چسب های الکترونیک.
  5. شرکت Pidilite هند: تولید کننده چسب های عمومی جهت مصارف خانگی و صنایع کوچک و افزودنی های روغن و بنزین خودرو.
  6. شرکت Araldite: قالب سازی و تعمیرات.
  7. .شرکت  Basildon: ارائه دهنده انواع روغن و گریسهای صنعتی.
  8. شرکت Soudal بلژیک: تولید کننده انواع درزگیرهای صنعتی (آکریلیک، سیلیکون، پلی یورتان، ام اس پلیمر) و اسپری های صنعتی.

 

امید است مشاوره این شرکت و ارائه محصولات ما بتواند زمینه تولید با کیفیت بهتر و هزینه کمتر را برای آن واحد محترم فراهم آورد .

 

 

با تشکر و احترام

بهفر زرنانی - مدیر عامل

-----------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

   ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تلفن: 09128897431 - 09121783193

فکس: 88501269 (021)

ایمیل: info@kolazhweicon.ir

آدرس: : تهران خیابان مطهری _ بعد از خیابان قائم مقام _ خیابان دریای نور _ نبش یکم پلاک 11 _ واحد 36

آیدی تلگرام: kolazweicon@

اینستاگرام : kolazhweicon