کلاژ گستر ماندگار ، تنها نماینده رسمی و انحصاری شرکت ویکن آلمان در ایران

	لاک AN 302-44 ویکن
	لاک AN 302-44 ویکن
	لاک AN 302-44 ویکن

لاک AN 302-44 ویکن

قفل کردن رزوه ، مناسب جهت فلزات غیرفعال ، دارای تایدیه گاز DVGW از کشور آلمان ، غلظت بالا ، استحکام متوسط ، جداسازی با ابزارهای معمول .


کاربر گرامی ، جهت اخذ قیمت روز و یا هرگونه اطلاعات دیگر می توانید همین حالا با کارشناسان واحد فروش از طریق خط ویژه به شماره 57671 (021) تماس حاصل نمایید.
کد کالا: ۳۰۲۴۴۰۲۰ - ۳۰۲۴۴۱۵۰ - ۳۰۲۴۴۱۵۰

لاک AN 302-44 ویکن :

چسب های سری ویکن لاک ، چسب های تک جزئی و آناروبیک (بی هوازی) بوده که در مجاورت فلزات و در عدم حضور هوا خشک می شوند. این چسب ها در سری های مختلف و با غلظت و درجه استحکام متفاوت تولید شده اند تا پاسخگوی نیازهای مختلف صنعتی و خانگی باشند. یکی از مهم ترین کاربردهای این سری از محصولات، قفل کردن پیچ ها، رزوه ها و آب بندی و حفاظت از این اتصالات در برابر خوردگی است.

از طریق روش های مرسوم قفل کردن مانند گیره پیچ و غیره، نیروی گشتاور شکست حداکثر روی ۴۰ درصد اتصالات بین سطوح رزوه ایجاد می شود. در عوض اتصالات رزوه شده ای که با ویکن لاک قفل می شوند، دارای نیروی گشتاور سطحی بالاتری هستند. از آنجایی که محصولات ویکن لاک مایع می باشند، می توانند به شکل ۱۰۰ درصد سطح بین رزوه ها را پر کرده و در عین حال از خوردگی جلوگیری نمایند.

  • غلظت بالا
  • استحکام متوسط
  • جداسازی با ابزارهای معمولی