کلاژ گستر ماندگار ، تنها نماینده رسمی و انحصاری شرکت ویکن آلمان در ایران

Flex 310M Classic
Flex 310M Classic
Flex 310M Classic
Flex 310M Classic
Flex 310M Classic
چسب فلکس ۳۱۰M کلاسیک ویکن
چسب فلکس ۳۱۰M کلاسیک ویکن

چسب فلکس ۳۱۰M کلاسیک (Flex 310M Classic)

مناسب جهت ساخت سازه های فلزی ، مخازن ، مهندسی تجهیزات ، ساخت ماشین آلات و سیستم ها ، صنعت لوازم خانگی ، سیستم های تهویه هوا ، صنعت برق ، صنایع دریانوردی و محل هاییکه استفاده از سیلیکون و محصولات آن مناسب نمی باشد .


کاربر گرامی ، جهت اخذ قیمت روز و یا هرگونه اطلاعات دیگر می توانید همین حالا با کارشناسان واحد فروش از طریق خط ویژه به شماره 57671 (021) تماس حاصل نمایید.
کد کالا: ۱۳۳۰۳۳۱۰ - ۱۳۳۰۵۳۱۰ - ۱۳۳۰۴۳۱۰

چسب فلکس ۳۱۰M کلاسیک (Flex 310M Classic) :

چسب فلکس ۳۱۰M کلاسیک ویکن ،  چسب و درزگیری انعطاف پذیر و با قدرت بالا بر پایه ی MS پلیمر می باشد که قابلیت رنگ شدن (به صورت خیس روی خیس)، قابلیت سنباده کاری پس از خشک شدن و پایداری چشمگیری در برابر فرسودگی و اشعه UV دارد. هم چنین دربرابر آب و آب نمک مقاوم بوده و عاری از سیلیکون، ایزوسیانات، هالوژن و حلال می باشد.
این چسب دارای تاییدیهISEGA بوده و در صنایع غذایی قابل استفاده می باشد.
چسب فلکس ۳۱۰M کلاسیک، محصولی ایده آل جهت چسباندن فلزات، پلاستیک، سرامیک، چوب، شیشه و سنگ می باشد. هم چنین از این چسب برای ساخت سازه های فلزی، مخزن، مهندسی تجهیزات، حمل و نقل، ساخت خودرو و کانتینر، سیستم های تهویه هوا، صنعت برق، ساخت قایق و کشتی و محل هایی که استفاده از محصولات سیلیکون و موادی که حاوی سیلیکون هستند مناسب نیست، استفاده می شود.