اسپری همه کاره W44T Spray ویکن
اسپری همه کاره W44T Spray ویکن
اسپری همه کاره W44T Spray ویکن
اسپری W44T  ویکن 50 میلی گرم
1.0 / 1

اسپری همه کاره W44T Spray ویکن

ريال

اسپری روغنی چند منظوره با کاربردهای فراوان و مناسب جهت بازکردن رزوه های قفل شده مهره ها ، صدای جیر جیر لولاها ، پاک کننده سطوح کثیف ونیز مناسب جهت استفاده در کلیه بخشهای صنعتی مانند صنایع دریانوردی ، صنایع تسلیحاتی ، صنایع کشاورزی و صنایع هوانوردی .


(اختیاری)
کد کالا در انبار: 11251400
کد سفارش تولید کننده: 11251400
زمان تحویل: 1 تا 3 روز

W44T Spray 

این محصول اسپری همه کاره ای می باشد که به دلیل فرمولاسیون خاص و نیز خاصیت روانکاری مناسب چند عملکرد مختلف و همزمان مانند مراقبت در برابر خوردگی ، انتقال آب ، روان کنندگی ، نظافت و نگهداری را در یک اسپری انجام میدهد.

مناسب جهت استفاده برای باز کردن رزوه های قفل شده ، مهره ها ، بست ها و شیرهای زنگ زده را شل کرده و در قسمتهای زنگ زده نفوذ نموده و زنگ ها را از بین می برد .

آب را از اتصالات برقی دور نگه میدارد و عملکرد موتورهای در معرض رطوبت را بهبود می بخشد .

این اسپری صدای جیرجیر لولاها ، بلبرینگها و اتصالات کوپلینگ را از بین می برد و سطوح فلزی کثیف را تمیز نموده و یک لایه محافظتی برروی آنها ایجاد می نماید .

این محصول از انواع ابزارها ، ماشین آلات ، دستگاه های مکانیکی و الکتریکی حساس محافظت نموده و همواره آنها را در شرایط مناسب عملیاتی قرار میدهد و نیز در تمامی صنایع مانند صنعت دریانوردی ، صنعت هوانوردی ، صنایع کشاورزی ، صنایع الکترونیکی ، صنایع تسلیحاتی موارد استفاده فراوانی دارد .

  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند
  • تنها پس از خرید این محصول می توانید در مورد آن نظر بدهید.
(0/0)
بابک قربانی

بسیار عالی