پلاستیک متال

پلاستیک متال 

پلاستیک متال های ویکن برای امور تعمیراتی و پوششی سریع ، مقرون به صرفه بدن و دوام بهتر برای استفاده بر روی انواع مواد مناسب می باشند 

علاوه بر آن پلاستیک متال های ویکن برای ساخت ابزار و قالب نیز بسیار مناسب هستند 

این سری از محصولات شامل 19 نوع مختلف به منظور انجام امور تعمیراتی و پوششی بوده و پاسخگوی نیازهای مختلف صنعتی می باشند ، این سیستم از طریق برخی محصولات جانبی اختیاری تکمیل می گردد .

کاربردها :

با استفاده از این محصولات بسیاری از مواد مختلف به شکلی محکم و بادوام به خود و دیگری می چسبند 

*- آهن ، فولاد ، فلزات سخت ، برنز

*- آلومینیوم ، برنج ، مس 

*- شیشه ، سرامیک ، بتن و چوب 

*- بسیاری از پلاستیک های سخت ( به جز تفلون PTFE ، پلی اتیلن و پلی پروپیلن ) 

برای کارگاه ها ، کارخانجات و بخش های تعمیرات و نگهداری در تمام صنایع ، محصولات سری پلاستیک متال ویکن بهترین انتخاب هستند 

*- تعمیرات روی آلومینیوم و آلیاژهای سبک 

*- بازسازی و تعمیرات ریخته گری ، لوله و مخازن 

*- پرکردن سوراخ های هوا و سوراخ های ریز 

*- تعمیر شافت ها ، بلبرینگ های حرکتی ، پمپ ها و یاتاقان ها 

*- جوشکاری بدون گرمایش قبلی ( محل هایی که در آنها جوشکاری سخت و یا ناممکن باشد )

در طراحی صنعتی و تولید ، پلاستیک متال ها برای ساخت قالبها و مدلها استفاده می شود ، علی الخصوص در موارد زیر 

*-  به عنوان محصول کمکی برای ساخت قالب لاستیک و قالب های تزریقی 

*- ساخت نمونه ها 

*- ساخت نمونه و مدل برای تست های قبل از تولید 

*- ساخت دستگاه های نگهدانده 

پلاستیک متال های شرکت ویکن آلمان ، برای امور تعمیرات و نگهداری آیده آل می باشند و تعمیراتی با دوام بدون نیاز به تعویض قطعات گران قیمت را برای شما میسر می کنند 

 

تعداد نظرات 0

ویکنPelastic Metal F خمیری حاوی پرکننده آلومینیوم

10150005

ویکن F - ضد خورندگی و ضد مغناطیس ، مخصوص اجزا و قطعات آلومینیوم ، آلیاژهای آلومینیومی ، منگنز و فلزات مشابه . برای تعمیرات ارزان و پر کردن حفره های ریخته گری و نیز پرکردن حفره های داخل قطعات و تعمیر و بازساری قطعات قالبگیری تزریقی و ابزارهای نگهدارنده .

تعداد نظرات 0

ویکن Plastic Metal F2 مایع غلیظ حاوی پرکنده آلومینیوم

10200005

مناسب برای قالبگیری مدل ، فرمسازی و شابلون و ساخت نمونه های اولیه ، میل های راهنما ، ریخته گری ابزار دقیق و قطعات کششی در ماشین آلات جوشکاری اولتراسونیک .

تعداد نظرات 0

ویکن Plastic Metal A خمیری حاوی فولاد

10000005

وایکن A - دارای تاییدیه موسسه Germanischer Lloyd ، برای ترمیم آسیب دیدگی ها ، زنگ زدگی ها ، سوراخ مخازن ، تعمیرات لوله ها، قطعات قالب ریزی شده ، هوزینگ وقطعات ماشین آلات . همچنین مناسب برای مدل سازی و قابل سازی برای ساخت ابزارآلات و دستگاه های کشش .

تعداد نظرات 0

ویکن Plastic Metal C مایع حاوی پرکننده آلومینیوم

10100005

پلاستیک متال C (( وایدلینگ C )) مایع ، حاوی پرکننده آلومینیوم مقاوم در برابر درجه حرارت تا دمای 220 درجه سانتیگراد (( 248 درجه فارنهایت )) مناسب جهت ساخت ابزارهای گیره ای و سایر ابزارها مانند ابزارهای تزریق مواد که میبایستی مقاومت حرارتی بالایی داشته باشند .

تعداد نظرات 0

ویکن Plastic Metal BR خمیری حاوی پرکننده برنز

10420005

ویکن BR خمیری، حاوی پر کننده برنز برای پرکردن حفره های داخل قطعات ریخته شده، تعمیر و ترمیم قطعات برنزی و قطعات ریخته شده از برنز مانند انواع پروانه کشتی و قطعات ریخته شده از برنز مانند: پروانه کشتی.

ویکن Plastic Metal B مایع غلیظ حاوی پرکننده فولاد

10050005

مایع غلیظ حاوی پرکننده فولادی ، مقاوم در برابر خوردگی . مناسب برای مدلسازی و قالبسازی و ساخت هرگونه ابزارآلات ، دستگاههای کشش و ساخت انواع شابلون . همچنین مناسب برای پرکردن حفره های داخل قطعات و منافذ ریخته گری شده و تعمیرات عمومی

تعداد نظرات 0

ویکن Plastic Metal HB 300 خمیری حاوی پرکننده فولاد

10450010

ﻭﯾﮑﻦ HB300 - مقاوم در برابر حرارت بالا ﺧﻤﯿﺮﺑﺘﻮﻧﻪ که به راحتی بر روی سطوح عمودی بکار برده میشود . نسبت اختلاط 1 به 1 و مقاوم در برابر دمای حرارت تا 280 درجه سیلیسیوس .

ویکن Plastic Metal BL مایع حاوی پرکننده مواد معدنی

10400005

وایکنBL پوشش دهنده مناسب محافظت از سطوح در مقابل زنگ زدن با دوام عالی در برابر سایش و خوردگی بعد از تعمیرات و ریخته گری قطعات و دریچه های هواکش و نیز مقاومت حرارتی بالا از 35 تا 180 درجه سانتیگراد ((35 تا 356 درجه فارنهایت )) ، مقاوم در برابر خوردگی مناسب مکانهایی که حرکت روی غلطک صورت می گیرد و اصطکاک ایجاد می شود. همچنین برای باز کردن جعبه های تلمبه و فلنج ها ، هوزینگ پمپ ها و اکسترودرها

تعداد نظرات 0

ویکن HB300 خمیری حاوی فولاد (200گرمی)

10450009

ویکن HB300 - خمیر بتونه که به راحتی بر روی سطوح عمودی به کار برده میشود . نسبت اختلاط 1 به 1 و مقاوم در برابر دمای حرارت تا 280 درجه سیلیسیوس .

ویکن Pelastic Metal MS1000 مایع رقیق بدون مواد پرکننده

10520010

مایع بدون پرکننده ، رزین اپوکسی خالص با غلظت پایین و رزین ریخته گری و لمینیت برای کاربردهای مختلف با قابلیت اختلاط با مواد پرکننده متفاوت و به عنوان پرکننده داخت محفظه ها نیز استفاده میگردد .

تعداد نظرات 0

ویکن Plastic Metal SF خمیری حاوی پرکننده فولاد

10250005

وایکن SF - دارای تایید موسسه Germainscher Lioyd برای تعمیر سریع و چسباندن انواع لوله های آسیب دیده ، محفظه ها ، انواع چرخ دنده ها و نیز مناسب جهت تثبیت ماشین آلات کشش و با قابلیت سخت شدن در زیر آب

تعداد نظرات 0

ویکن Plastic Metal TI خمیری حاوی پرکننده تیتانیوم

10430005

وایکن TI - مقاومت دمایی در حدود 200 درجه سانتیگراد خمیری ، حاوی تیتانیوم ، مناسب برای تعمیرات قطعاتی که تحت فشار و یا در تماس با مواد شیمیایی قرار دارند ، مقاومت دمایی در حدود 200 درجه سانتیگراد (( به صورت لحظه ای تا دمای 260 درجه سانتیگراد )) و نیز مناسب جهت تعمیر تلمبه ها ، دریچه ها ، شیرها ، نوارنقاله ، یاتاقان ، قالبها و دیسکهای فولادی ، چروانه و بلبرینگ ، تعمیر هوزینگ پمپهای خطی و انواع جعبه دنده ها .

تعداد نظرات 0

ویکن Plastic Metal UW خمیری حاوی پرکننده مواد معدنی

10440005

مناسب تعمیرات و نگهداری لوله ها ، پمپ ، مخازن و کانتینر ها . مورد استفاده در تمام بخش های دریایی ، سازه های آبی ، سیستم های فاضلاب و در همه اتصالات و محل های مرطوب حتی زیر آب و بر روی سطح خیس .

تعداد نظرات 0

ویکن Pelastic Metal WR مایع حاوی پرکننده فولاد

10300005

ویکن WR - مناسب برای تعمیر قالبهای فولادی ، قالبسازی مخزن ، ابزارآلات برش و فشار و همچنین برای ساخت کپی مدلها و قالبهای کشش و زیرسازی برای ماشین آلات و پایه بندی .

تعداد نظرات 0

ویکن Plastic Metal WR2 خمیری حاوی پرکننده های معدنی

10350005

ویکن WR2 - مناسب مکانهایی که حرکت روی غلطک صورت میگیرد و اصطحکاک ایجاد میشود همچنین برای بازکردن جعبه های تلمبه و فلنچ ها ، هوزینگ پمپ ها و اکسترودرها .