اخبار

حضور در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنعت مشهد

شرکت کلاژ گستر ماندگار مفتخر است تا در 21 امین نمایشگاه بین المللی صنعت مشهد، میزبان شما همکاران و صنعتگران گرامی باشد. این نمایشگاه از تاریخ 16 لغایت 19 بهمن ماه ، در شهر مشهد، محل دائمی نمایشگاه بین المللی برگزار خواهد شد. حضور شما مایه ی افتخار ما خواهد بود.

حضور مالک برند و رئیس کارخانجات ویکن آلمان در ایران

بسیار خرسندیم که در تاریخ 23 شهریورماه سال 1398 میزبان جناب آقای Ralph Weidling مالک برند و رئیس کارخانجات ویکن آلمان در دفتر شرکت کلاژگسترماندگار ، تنها نماینده رسمی و انحصاری شرکت ویکن در ایران هستیم که نتیجه این میزبانی ایجاد فضای مناسب و بررسی راهکارهای تجاری و اقتصادی به منظور ارائه خدمات و نیز محصولات استاندارد شرکت کارخانجات ویکن آلمان بوده و نتیجه هم سو با نیاز صنایع کشور ایران و مشتری مداری دارد .

شرکت در نمایشگاه متالورژی اصفهان شهریور 1398

با استعانت از پروردگار یکتا و نیز در آستانه برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی متالوژی ، فولاد ، ریخته گری و ماشین آلات و صنایع وابسته که در تاریخ 10 الی 13 شهریورماه سال 1398 در استان اصفهان ، شهرستان اصفهان ، واقع در پل تاریخی شهرستان ، محل دائمی نمایشگاه های شهر اصفهان برگزار می گردد ، پذیرای شما عزیزان ، همکاران و صنعتگران محترم از ساعت 16 الی 22 در سالن نقش جهان ، غرفه C05-B می باشیم ، حضور شما ، سرافرازی برای مااست .

اهداء جوایز نفیس از محصولات شگفت انگیز WEICON آلمان

فقط کافی است که از نحوه استفاده از محصولات شگفت انگیز WEICON آلمان در زمان مصرف و اجراء ، فیلمبرداری نموده و برای این شرکت ارسال فرمایید ، ضمن نمایش این فیلم در شبکه های مجازی (تلگرام و اینستاگرام) به نام شخص و یا مجموعه فرستنده ، جوایزی از محصولات شرکت کلاژگسترماندگار را باافتخار به شما مصرف کنندگان و صنعتگران شریف ، اهداء خواهیم نمود . نشانی ارتباط و ارسال نمونه فیلم ها ، در بخش جزییات قابل مشاهده است ............

حضور در نهمین کنفرانس ملی نیروگاه های برق

نهمین کنفرانس ملی نیروگاه های برق ، تهران در 10 و 11 اردیبهشت ماه سال 1398 در محل باشگاه فرهنگی ، ورزشی غدیر ناجا برگزارگردید و هدف از این کنفرانس ، آشنایی هرچه بیشتر تولیدکنندگان صنعت برق کشور با سایر شرکتهای تامین کننده و تولید کننده قطعات مصرفی و همچنین توانایی های صنعتی داخلی و خارجی در نگهداری و بهره برداری از زیرساخت های تولید صنعت برق بوده است .

شرکت در نمایشگاه بین المللی کشور گرجستان

نمایشگاه Caucasus Build 2019 به منظور معرفی بیشتر محصولات شگفت انگیز شرکت ویکن آلمان با هماهنگی و همکاری kolazhweicon و kolazhGeorgia در کشور گرجستان در تاریخ 11 الی 14 APR سال 2019 میلادی ، برابر با 22 الی 25 فروردین ماه سال 1398 برگزار گردید که پیامدهای آن در بخش توضیحات آمده است .

برگزاری سمینار در استان اصفهان

اجرای سمینار هم اندیشی و معرفی محصولات شرکت ویکن آلمان به همراه کارگاه عملی و پذیرایی و صرف نهار در سالن نسیم هتل آسمان شهرستان اصفهان

نمایشگاه بین المللی تبریز

شرکت در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو و قطعات یدکی _ تبریز

برگزاری سمینار در استان خراسان رضوی

پس اجرای سمینار بسیار موفق و پربار در مرکز تربیت مربی و پژوهشهای فنی و حرفه ای استان البرز ، اینک سمینار هم اندیشی و معرفی محصولات شگفت انگیز شرکت ویکن آلمان در استان خراسان رضوی ، شهرستان مشهد . تاریخ برگزاری 7 و 8 اسفندماه 1396

اهداء جوایز ویژه کلاژگسترماندگار

با استعانت از خداوند منان و نیز استقبال بی نظیر شما همراهان گرامی ، جشنواره اهداء جوایز ( عیدانه ) شرکت کلاژگسترماندگار به پایان رسید و نفرات برتر مشخص شدند . لطفا وارد جزئیات خبر شوید .