روش‎های خرید

خرید آنلاین

خرید اینترنتی یکی از جدید ترین آسان ترین با صرفه ترین سریعترین شیوه های رایج در سطح جهان است و به علت مزایا و محبوبیت این سرویس، همه روزه و به سرعت در حال رواج در سطح کشور است. به همین منظور خرید اینترنتی لذت بخش را برای کاربران و فعالان این صنعت فراهم آوردیم.

 

اپلیکیشن

به زودی اولین نسخه از اپلیکیشن موبایلی فروشگاه اینترنتی کلاژگستر نیز در دسترس همه قرار خواهد گرفت تا همه افراد آنلاین بتوانند با یک انگشت خرید خود را انجام دهند.

 

بات تلگرام

هم اکنون کاربران تلگرام میتوانند محصولات کلاژ گستر ماندگار را از محبوبترین شبکه اجتماعی ایران ، به نشانی kolazhweiconBot@ و با ربات تلگرام کلاژ گستر مستقیم و آسان ، خرید کامل انجام دهند و از خرید آنلاین لذت ببرید و حتی میتوان با ارسال پیامی به آیدی تلگرام کلاژ گستر سفارش خرید، یا مشاوره انجام دهید.

 

تماس تلفنی

با تماس تلفنی کوتاه به شماره های شرکت  که در منوی تماس با ما مشاهده میگردد نیز میتوانید ما را از تصمیم خرید خود آگاه کنید تا در کمترین زمان رسیدگی شود.

- با ارسال عدد1 به شماره 09021126767 قادرخواهید بود که از مانده حساب خود نزد شرکت در هرزمان از شبانه روز مطلع شوید و یا با تماس با هریک از خطوط  موبایل نیز، میتوانید همکاران ما را در جریان نیاز خود قرار داده، تا با شما تماس گرفته شود.