اپوکسی تعمیرات

Plastic Metal

Epoxy Resin for Repair Casting and Bonding

سیستم چسب های دو جزئی
پلاستیک-متال

محصولاتی ایده آل جهت تعمیرات سریع و مقاوم ، نگهداری، ابزارآلات و قالب سازی

پلاستک متال ها رزین های اپوکسی دو جزئی هستند که بعد از استفاده بدون تغییر حجم سخت میشوند. قابلیت ماشینکاری و ابزار کاری پس از خشک شدن را دارا می باشند.مواد پرکننده نظیر آلومینیوم فولاد، یا مواد معدنی بنا به مشخصات فنی موارد مصرف دردسترس می باشند. تمامی محصولات بالا با غلظت های متفاوت و خواص منحصر به فرد پس از سخت شدن مقاومت فوق العاده ای در برابر حرارت ، مواد شیمیایی و سایش خواهند داشت.

 تست شده توسط لوید آلمان  Germanischen Lioyd

ویکن Plastic Metal W خمیری حاوی پرکننده مواد معدنی

10460005

ویکن W - مقاوم در برابر سایش لایه سفیدرنگی روی سطح تشکیل میشود که از سطح در برابر خوردگی ، مواد شیمیایی و حرارت (( تا 260 درجه سانتیگراد به صورت لحظه ای )) محافظت می نماید .

ريال

ویکن Weicon CBC و بتونه رزین اپوکسی

10110110

مقاوم در برابر لرزش ، ضربه و شکستگی . سیستم رزین اپوکسی خاص برای محکم کردن و پشتیبانی از سیستم هایی که تنظیم کردن آنها سخت است ، این محصول به عنوان جایگزینی مناسب برای نگهدارنده ها و ورق های فلزی فرسوده استفاده می شود و تماس مستقیم با صفحه های پایه و فوندانسیون را برای شما تنضیم می نماید .

ريال

گان Easy-Mix ویکن

10653050

با استفاده از سیستم مدرن ترکیب و اعمال محصول ، تمامی محصولات به مقدار مورد نیاز به صورت اتوماتیک به شکلی دقیق و تمیز ترکیب شده و مورد استفاده قرار می گیرند .

ريال

پرایمرکنتاکت ویکن CA-Primer

12451010

پرایمرکنتاکت ویکن CA-Primer مناسب جهت مواد سخت چسب از خانواده پلی اولفین ها مانند پلی اتیلن و پلی پروپیلن

ريال