اسپری های متفرقه

اسپری Power Grip ویکن

11680500

اسپری زنجیر چرخ اتومبیل حاوی تمیز کننده و براق کننده فلزات ، این محصول برای نظافت و نگهداری سطوح مات و براق برای مصارف داخلی استفاده شده و دارای تاییدیه NSF از کشور آلمان است .

ريال

اسپری Stainless Steel Care Spray ویکن

11590400

اسپری مخصوص تمیزکننده ضد الکتریسیته ساکن ، این محصول به راحتی اثر انگشت ، اثرچربی و لایه های چربی روی هود و یا هرگونه موارد مشابه را ازبین می برد .

ريال

اسپری Stainless Steel Spray Bright ویکن

11104400

این محصول یک پوشش دهنده سطوح مقاوم در برابر مواد شیمیایی ، زنگ زدگی ، خوردگی و تغییرات آب و هوایی با پایه رزین آکریلیک و ذرات فولاد ضد زنگ می باشد ، مناسب در امور تزئینی ، چوب ، سنگ ، سرامیک و بسیاری از پلاستیکها

ريال

اسپری Stainless Steel Spray ویکن

11100400

اسپری فولاد ضدزنگ و محافظ در برابر زنگ زدگی و پوشش دهنده موثر سطوح و مقاوم در برابر مواد شیمیایی ، خوردگی و تغییرات آب و هوایی با پایه رزین آکریلیت و ذرات فولاد ضد زنگ با مقاومت دمایی بالا و مناسب جهت استفاده در امور تزیینی ، چوب ، سنگ ، سرامیک و بسیاری از پلاستیکها

ريال

اسپری Contact Spray ویکن

11152400

جلوگیری ازنشتی ولتاژ ، زنگ زدن ، دور کردن رطوبت ، این اسپری برپایه مواد فعال کننده می باشد و برای محافظت و نگهداری از اتصالات اکترونیکی استفاده می شود .

ريال

اسپری Copper Spray ویکن

11101400

این محصول یک اسپری پوشش فلزی با کیفیت و بسیار مقاوم در برابر تغییرات آب و هوایی با قدرت چسبندگی بالا که با ترکیبات مس موجود در محصول برای امور حفاظتی و تزئینی بر روی فلزات برای کاربردهای داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می گیرد

ريال

اسپری Corro-Protection Spray ویکن

11550400

محافظت از قطعات فلزی در برابر خوردگی جهت نگهداری قطعات در محیط داخلی که یک لایه محافظتی شفاف بر روی قطعات ایجاد می نماید و دارای تاییدیه TUV از کشور آلمان بوده و قطعات و ابزار حساس را بوسیله یک لایه خشک از جنس واکس محافظت می نماید

ريال

اسپری Mould Release Agent ویکن

11450400

اسپری جداکننده قالب عاری از سیلیکون ، میزان بالای ترکیب مواد فعال و ترکیبی از مواد طبیعی خالص باعث ایجاد خاصیت روانکاری در این محصول می گردد .

ريال

اسپری Brass Spray ویکن

11102400

این اسپری یک پوشش دهنده فلزی با رنگی شبیه به برنج است که برای محافظت و تزیین سطوح مختلف قابل استفاده می باشد.

ريال

اسپری Chorom-Silver Spray ویکن

11103400

پوشش دهی فوق العاده براق سطوح در مقابل زنگ زدگی برپایه آلومینیوم ، این اسپری یک پوشش دهنده سطح فوق العاده براق است که با فرمولاسیون ویژه و خلوص بالای دانه های فلزی یک پوشش کاملا براق ایجاد می نماید .

ريال

اسپری (Silicone Fluid Spray (NSF ویکن

11351400

روانکار و جداکننده قالب برای کاربردهای حساس که به لحاظ فیزیولوژی بی ضرر بوده و دارای تاییه NSF H1 از کشور آلمان بوده که برای استفاده در صنایع غذایی می باشد ، از این محصول می توان در صنایع غذایی ، صنایع تولید نوشیدنی ، صنایع دارویی و آرایشی و بهداشتی استفاده نمود .

ريال

اسپری Cockpit Spray ویکن

11400400

اسپری اتاقک اتومبیل ایجاد سطح براق و بادوام ، دافع گردوغبار و محصولی محافظ برای استفاده در داشبورد در صنایع خودروسازی .

ريال

اسپری Hand-Protective Foam ویکن

11850200

اسپری کف محافظ پوست دست که به صورت فوم ضد اب بوده و محافظت طولانی مدت را برای دستان شما به ارمغان می آورد

ريال

اسپری Leak Detection spray ویکن

11651400

اسپری نشت یاب ، غیر قابل اشتعال ، ضد خوردگی دارای تاییدیه DVGW در صنایع گاز ، تشخیص نشتی براساس DIN EN و قابل استفاده در محل هایی که هوای فشرده یا گاز مایع یا طبیعی فرآوری میشود .

ريال

اسپری Freeze Spray ویکن

11610400

کاهش دما به صورت نقطه ای تا منفی 45 درجه سانتیگراد ، این اسپری غیرهادی بوده و با بسیاری از مواد سازگاری دارد (( به غیراز پلاستیک ها )) و در بسیاری از بخش های فنی و صنعتی کاربردهای ویژه ای دارد .

ريال