اسپری های فلزی

اسپری های فلزی(آبکاری به روش سرد)
اسپری های ویکون از پرکیفیت ترین و موفق ترین محصولات در تمامی بخش های صنعت و تولید می باشد. دامنه وسیعی از فعالیتها از جمله :
پوشش محافظ سطح و ضد خوردگی پاک کننده و چربی گیری را در بر میگیرد.

اسپری Zinc Spray-TUV Grade ویکن

11000400

محافظت کاتودیک طولانی مدت ، محافظت در برابر زنگ زدگی مقاوم در برابر خوردگی ، 550 ساعت تست پاشش نمک و نیز دارای تاییدیه TUV از کشور آلمان .

ريال

اسپری Power Grip ویکن

11680500

اسپری زنجیر چرخ اتومبیل حاوی تمیز کننده و براق کننده فلزات ، این محصول برای نظافت و نگهداری سطوح مات و براق برای مصارف داخلی استفاده شده و دارای تاییدیه NSF از کشور آلمان است .

ريال

اسپری Smoke detector ویکن

11640250

اسپری تست دستگاه های اعلام حریق ، عاری از سیلیکون ، تبخیر بدون باقی ماندن اثر که به سرعت و با دقت زیاد عملکرد دستگاه های اعلام حریق فوتوالکتریک و نوری را بدون نیاز به ابزارهای تست اضافی مشخص می نماید .

ريال

اسپری روی براق Zinc Spray-Bright Grade ویکن

11001400

محافظت کاتودیک طولانی مدت و نیز محافظت در برابر زنگ زدگی ، از ویژگیهای این محصول داشتن رنگ براق و همخوانی با گالوانیزه است همچنین میتواند به عنوان یک لایه میانی رسانا برای جوشکاری نقطه ای و محافظی مناسب در برابر خوردگی فلزات قابل استفاده است .

ريال

اسپری محافظ زنگ زدگی Plus2000 silver -grey ویکن

11013400

اسپری ضد زنگ ، با بیش از 2000ساعت تست نمک ، پوشش دهنده سطوح ، محافظ در برابر زنگ زدگی و تغییرات آب و هوایی و ضد خورندگی با خاصیت دفع آب .

ريال

اسپری Plus2000 charcoa -grey ویکن

11012400

پوشش دهنده مخصوص سطوح ، محافظ در برابر زنگ زدگی و تعمیرات آب و هوایی ، سطوحی که با این اسپری پوشش داده شده اند حتی بعد از 2000 ساعت تست پاشش نمک نشانه ای از خوردگی نشان نداده اند .

ريال

اسپری Zinc-Alu-Spray ویکن

11002400

محافظ در برابر زنگ زدگی ، تطابق رنگ با گالوانیزه گرم - این اسپری برای مدت طولانی از سطوح فلزی دربرابر زنگ زدگی و خوردگی محافظت می نماید و برای تعمیرسطوح گالوانیزه با رنگ مشابه و پوشش دهی اتصالات جوشکاری شده و سوراخ های دریل مناسب می باشد

ريال

اسپری Aluminium Spray A-100 ویکن

11050400

محافظت قوی در برابر خوردگی و مقاوم در برابر سایش ، این اسپری درمقابل اسیدها و مواد قلیایی رقیق مقاوم بوده و همچنین در برابر تاثیرات جوی نیز مقاوم است

ريال

اسپری Aluminium Spray A-400 ویکن

11051400

این اسپری رنگ فوق العاده براقی دارد و در مقابل اسیدها و مواد قلیایی رقیق مقاومت بالایی دارد و همچنین در برابر تاثیرات جوی نیز مقاوم می باشد و حاوی ذرات آلومینیوم با خلوص 99.5% می باشد

ريال

اسپری Stainless Steel Care Spray ویکن

11590400

اسپری مخصوص تمیزکننده ضد الکتریسیته ساکن ، این محصول به راحتی اثر انگشت ، اثرچربی و لایه های چربی روی هود و یا هرگونه موارد مشابه را ازبین می برد .

ريال

اسپری Stainless Steel Spray ویکن

11100400

اسپری فولاد ضدزنگ و محافظ در برابر زنگ زدگی و پوشش دهنده موثر سطوح و مقاوم در برابر مواد شیمیایی ، خوردگی و تغییرات آب و هوایی با پایه رزین آکریلیت و ذرات فولاد ضد زنگ با مقاومت دمایی بالا و مناسب جهت استفاده در امور تزیینی ، چوب ، سنگ ، سرامیک و بسیاری از پلاستیکها

ريال

اسپری Stainless Steel Spray Bright ویکن

11104400

این محصول یک پوشش دهنده سطوح مقاوم در برابر مواد شیمیایی ، زنگ زدگی ، خوردگی و تغییرات آب و هوایی با پایه رزین آکریلیک و ذرات فولاد ضد زنگ می باشد ، مناسب در امور تزئینی ، چوب ، سنگ ، سرامیک و بسیاری از پلاستیکها

ريال

اسپری Copper Spray ویکن

11101400

این محصول یک اسپری پوشش فلزی با کیفیت و بسیار مقاوم در برابر تغییرات آب و هوایی با قدرت چسبندگی بالا که با ترکیبات مس موجود در محصول برای امور حفاظتی و تزئینی بر روی فلزات برای کاربردهای داخلی و خارجی مورد استفاده قرار می گیرد

ريال

اسپری Brass Spray ویکن

11102400

این اسپری یک پوشش دهنده فلزی با رنگی شبیه به برنج است که برای محافظت و تزیین سطوح مختلف قابل استفاده می باشد.

ريال

اسپری Chorom-Silver Spray ویکن

11103400

پوشش دهی فوق العاده براق سطوح در مقابل زنگ زدگی برپایه آلومینیوم ، این اسپری یک پوشش دهنده سطح فوق العاده براق است که با فرمولاسیون ویژه و خلوص بالای دانه های فلزی یک پوشش کاملا براق ایجاد می نماید .

ريال